INWESTYCJE

Jeśli trafiłeś(aś) tu, na tę podstronę bezpośrednio, gdzieś z czeluści internetu, to KONIECZNIE, zanim zaczniesz inwestować cokolwiek i gdziekolwiek, przenieś się i przeczytaj –>TO<– (szczególnie punkt 1)!

Jeśli nie wiesz nic o Bitcoinie i technologii Blockchain, to przenieś się –>TU<–

A jesli chcesz wiedzieć co to ICO i jak inwestować, by coś z tego wyszło, to sprawdź najpierw –>TO<–

A jeśli już byłeś na powyższych podstronach i słaniasz się na rzęsach z nudów, bo wszystko to od dawna już wiedziałeś, a przesyłanie BTC to dla Ciebie chleb powszedni, to nie pozostaje mi nic innego, jak tylko zaprosić Cię serdecznie do zerknięcia na moje Inwestfolio:

Wilk z WallStreet 4

Moje „okręty flagowe”:

BitClub Logo
1. BITCLUB NETWORK

Tu kopię sobie BTC i inne krypto. W sensie: same się kopią, ja je tylko przelewam od czasu do czasu na portfel. Przewidywany zwrot inwestycji (jakiejkolwiek) 6-10 miesięcy. Pesymistycznie. Potem już z górki…

Zerknij tu:


 

DasCoin logo

2. NETLEADERS / DAS COIN

To mój pierwszy krok w krypto. Kilka nocy studiowałem mędrców z  youtube i wszedłem. Skłoniły mnie do tego  ostatecznie te „topowe” filmiki hejtujące pomysł. Jak się zdobędzie najpierw trochę rozeznania w całym tym temacie, a następnie zacznie oglądać te wywiady, to szybko się okazuje, że to, co miało „odepchnąć” od projektu, przemawia tylko i wyłącznie na jego korzyść…

Sprawdź tę prezentację NETLEADERS i DAS COIN:


 

FN Logo 3

3. FUTURENET / FUTURO COIN

Tu wlazłem, bo … mam dość facebooka. A to jest to samo, tylko, że za zdjęcia mego psa i wpisy, dostaję hajs. No i wprowadzają swoją krypto, która też, mam nadzieję, nieco mnie ozłoci w przyszłości…

Sprawdź:


Teraz poleci (i będzie się rozwijać w miarę czasu) cała seria projektów, w które wszedłem (i wchodzę) w fazie ICO (i nie tylko). Mam nadzieję na nich zarobić i wyjąć zysk, albo zainwestować w lending (wg strategii podanej wyżej) i „skazać się” na pasywny dochód z akcji tych firm (oby się rozwijały i rosły w siłę!).
Jeśli sprawdzisz ich RoadMapy, WhitePapery, recenzje i inne takie i uznasz, jak ja, że warto w nie zainwestować nawet po fazie ICO, tylko w Lending lub Stoke to śmiało, nie krępuj się. Mi też nie we wszystkich przypadkach udało się wyrwać tokeny „w promocji” (pisałem o tym, jak to jest z tymi wczesnymi emisjami – szał serwerowej macicy…).
Niektóre ICO dopiero się rozpoczną lub wciąż trwają (ta lista będzie/jest aktualizowana za każdym razem, jak zdecyduję się na jakiś nowy projekt) więc jeśli jesteś zainteresowany(a) to wystarczy, że klikniesz na logotyp i „voila”:

BITAI

LibraCoin Logo

Steneum Logo

GoldGate logo

Monyx Logo

Bitfinite Logo

Bank Logo 2

Teno logo

Loopx Logo

Envion Logo

Yoku Logo

Legend logo

Numiv Logo

Chrysos Logo

Thorn Logo

Fine - Logo 2

Amon Logo

 

Lista uzupełniana jest na bieżąco, jak tylko znajdę coś ciekawego.
Wszelkie aktualizacje, czyli co i jak robię z/w każdym z powyższych programów znajdziesz w:

—>>>AKTUALIZACJE<<<—-

===============================================

W razie jakichkolwiek pytań, to śmiało pisz do mnie na FUTURENET.
Postaram się odpowiedzieć i wyjaśnić co i jak.

A jeśli uważasz, że tego typu rzeczy to „piramidy”, „same scamy” i „jedna, wielka ściema dla naiwnych debili”, to po prostu wyp…aj(!), nie pisz.

Wilk z WallStreet

Pozdrawiam i do zobaczenia w nowym, bogatszym krypto-roku!
-Y-


 

News’y i prognozy na 2018:

Moja playlista yt „ICO”:

Reklamy