INWESTYCJE

Jeśli trafiłeś(aś) tu, na tę podstronę bezpośrednio, gdzieś z czeluści internetu, to KONIECZNIE, zanim zaczniesz inwestować cokolwiek i gdziekolwiek, przenieś się i przeczytaj –>TO<– (szczególnie punkt 1)!

Jeśli nie wiesz nic o Bitcoinie i technologii Blockchain, to przenieś się –>TU<–

A jesli chcesz wiedzieć co to ICO i jak inwestować, by coś z tego wyszło, to sprawdź najpierw –>TO<–

A jeśli już byłeś na powyższych podstronach i słaniasz się na rzęsach z nudów, bo wszystko to od dawna już wiedziałeś, a przesyłanie BTC to dla Ciebie chleb powszedni, to nie pozostaje mi nic innego, jak tylko zaprosić Cię serdecznie do zerknięcia na moje Inwestfolio:

Wilk z WallStreet 4

Moje „okręty flagowe”:

BitClub Logo
1. BITCLUB NETWORK

Tu kopię sobie BTC i inne krypto. W sensie: same się kopią, ja je tylko przelewam od czasu do czasu na portfel. Przewidywany zwrot inwestycji (jakiejkolwiek) 6-10 miesięcy. Pesymistycznie. Potem już z górki…

Zerknij tu:


 

DasCoin logo

2. NETLEADERS / DAS COIN

To mój pierwszy krok w krypto. Kilka nocy studiowałem mędrców z  youtube i wszedłem. Skłoniły mnie do tego  ostatecznie te „topowe” filmiki hejtujące pomysł. Jak się zdobędzie najpierw trochę rozeznania w całym tym temacie, a następnie zacznie oglądać te wywiady, to szybko się okazuje, że to, co miało „odepchnąć” od projektu, przemawia tylko i wyłącznie na jego korzyść…

Sprawdź tę prezentację NETLEADERS i DAS COIN:


 

FN Logo 3

3. FUTURENET / FUTURO COIN

Tu wlazłem, bo … mam dość facebooka. A to jest to samo, tylko, że za zdjęcia mego psa i wpisy, dostaję hajs. No i wprowadzają swoją krypto, która też, mam nadzieję, nieco mnie ozłoci w przyszłości…

Sprawdź:


Do tego cała seria projektów, w które wszedłem (i wchodzę) w fazie ICO (i nie tylko). Mam nadzieję na nich zarobić i wyjąć zysk, albo zainwestować w lending (wg strategii podanej wyżej) i „skazać się” na pasywny dochód z akcji tych firm (oby się rozwijały i rosły w siłę!).

Edit:

Miałem tu, na blogu, całą listę ICO w które zainwestowałem, ale zdecydowałem, że się jej pozbędę. Głównie dlatego, że bez wnikliwej analizy projektu, inwestowanie weń, szczególnie w tej fazie, nie różni się wcale od gry w ruletkę lub zakupu kuponu lotto. Wiem, bo sprawdziłem.
Zatem zachęcam do samodzielnego przeszukiwania czeluści krypto-internetu w poszukiwaniu swego złotego runa.
A jak już naprawdę chcesz wiedzieć w co ja powłaziłem, poza moimi „flagowymi” inwestycjami, wymienionymi powyżej, to pisz do mnie.
Najlepiej przez portal  FUTURENET.

Postaram się odpowiedzieć i wyjaśnić co i jak.

A jeśli uważasz, że tego typu rzeczy to „piramidy”, „same scamy” i „jedna, wielka ściema dla naiwnych debili”, to po prostu…, nie pisz.

Wilk z WallStreet

Pozdrawiam i do zobaczenia w nowym, bogatszym krypto-roku!
-Y-


 

News’y i prognozy na 2018:

Moja playlista yt „ICO”:

Reklamy