BANKCOIN – pierwsze ruchy po ICO

Szybka aktualizacja odnośnie jednego z kilkunastu ICO w które zainwestowałem w grudniu (pełna lista –>>TU<<–):

Bankcoin background 2

Co to są za firmy i na czym one zarabiają:
BANKCOIN.
Jedna z wielu platform lendingowych (kredytowych), jakie wypłynęły, wciąż wypływają i będą jeszcze wypływać na bazie wprowadzania botów na giełdy krypto i forex.
Boty to inaczej sztuczna inteligencja (AI – Artificial Intelligence).

AI

Z reguły są to programy, które działać będą w charakterze samokształcących się maklerów. „Z reguły”, bo idzie to coraz szybciej w kierunku sci-fi, czyli robotów „człekokształtnych”…
Innymi słowy taki „sztuczny makler” inwestował będzie Twój kapitał (jak masz szczęście, to ten kapitał włożony w daną firmę w fazie ICO, a jak nie masz, lub masz go mniej, to ten po fazie ICO, w ramach rozwoju firmy – Przykład: firma Devor. Ceny w ICO: 0.5-1.25$, po ICO: 5-15$, delikatny spadek i potem już tylko w górę. Obecnie ich coiny chodzą po +120$. I wciąż rosną, bo firma się utrzymała, pokazała, że można zarobić, więc nowi inwestorzy wciąż dołączają, kupując tokeny nawet po 120$ z wiarą, że niedługo będą po 1000$. Inwestorzy napływają, firma się rozwija, ulepsza swoje programy i pnie się na szczyt – Dobry strzał inwestycyjny!)
Ok, wracając do tematu:
AI jest to program/robot, który nie śpi i który wciąż się uczy (na błędach swoich  i innych maklerów), zatem inwestycje te będą coraz lepsze i będzie ich coraz więcej.
Konkurencyjność między tymi firmami polega więc na tym, która z nich wymyśli i powoła do życia „lepszego AI-Frankensteina”, który z kolei będzie zarabiał/pomnażał ich i Twój kapitał…

Reasumując:
-AI danej firmy, w tym przypadku BankCoin, inwestuje Twoje pieniądze
-zarabia na tym 100-200-300-1000-10000-…-%
-firma daje Ci 46-55% w skali miesiąca (sporo w porównaniu z bankiem, który funduje ci 2-3% w skali roku, nie?)
Ot i cała filozofia. W zaogólnieniu.

Bank Programs

Zatem jak to się ma w kwestii tej mojej, konkretnej inwestycji w BANKCOIN:
-w grudniu zakupiłem 308 tokenów (bankcoinów) w drugiej lub trzeciej rundzie ICO, w cenie 0.70$ za token. Zatem koszt inwestycji: 215$
-w pierwszym tygodniu stycznia firma otworzyła swoją giełdę wewnętrzną i narzuciła kurs 5$ za 1 BANK.
-odczekałem parę dni, bo często kurs strzela na początku o 100-200%, potem korekta, by potem znów strzelić (albo utonąć konkretnie – bo jest sporo ryzyka w tym wszystkim – np: bot okaże się kompletnym niewypałem i firma straci wszystko zanim odkryje, że stworzyła sztucznego debila, a nie maklera…).
Ok, wracając do punktowania: odczekałem parę dni i:
-sprzedałem 58BANKÓW za 5.65$ każdy, by „zabezpieczyć inwestycję”. Czyli wypłaciłem sobie 327$ (112$ czystego zysku – no powiedzmy, że 100$ bo opłaty transferowe, które celowo pomijam, wezmą swoje)
-wczoraj firma otworzyła program saving. Wrzuciłem tam zatem 100Banków (565$) „na próbę”, na okres 15dni. Po tym czasie powinienem wyjąć 678$…
-resztę tokenów trzymam i czekam na kolejne punkty roadmapu, które mają wywindować cenę (nie wrzuciłem całości w saving, bo wtedy bym je zamroził na 15dni – a co jeśli kurs strzeli do 15 lub więcej$??)
-wtedy zdecyduję: sprzedawać i wyciągać kasę, czy zainwestować jej jeszcze więcej w lending lub saving lub staking (sprawdź na ich stronie co to za programy i co z nich można wyciągnąć…)

No i tak w to się gra. Mniej więcej.

Zainteresowani firmą BANKCOIN proszeni tutaj:

–>>LINK DO REJESTRACJI<<– 

Rejestrujesz konto za darmo. Czytasz, patrzysz, obserwujesz ich giełdę wewnętrzną, social media itd. i decydujesz czy chcesz się dołączyć ze swoją gotówką, czy nie.

Kontakt ze mną: —>>Y<<—

PS: Dziś wieczorem wrzucę link do zupełnie nowej firmy, która swoje ICO zacznie dopiero 18stego stycznia. Zatem: subskrybuj bloga i czekaj na email. Albo nie.

Reklamy