Moje CryptoFolio na 2018

Szybki wpis odnośnie moich inwestycji długoterminowych w kryptowaluty, które uznałem za te, które dadzą mi kilkudziesięcio, a być może i kilkusetny zwrot w skali zaledwie roku.
Na to liczę.
Ale jeśli nie wyjdzie, to … i tak  w końcu wyjdzie. Trzeba tylko zacisnąć zwieracze i trzymać. Do skutku!

Co wybrałem?

 

1. ETHEREUM (ETH)
„Ethereum jest platformą opartą o technologię blockchain służącą do zawierania inteligentnych kontraktów (z ang. smart contracts) oraz tworzenia aplikacji za pomocą zdecentralizowanej sieci peer-to-peer. Sieć ta złożona z tworzonych przez użytkowników węzłów nosi nazwę EVM (Ethereum Virtual Machine).
Tokenem będącym środkiem płatności jest 1 Ether (1ETH)….”
Przeczytaj więcej na BitHub.pl

Ethereum ETH 2018

Sprawdź jakie są prognozy odnośnie ETHEREUM na COINCHECKUP.COM. 


 

2. NEO (NEO)
„NEO jest protokołem zdecentralizowanym i rozproszonym, który digitalizuje zasoby rzeczywiste w cyfrowe, umożliwiając rejestrację, depozyty, transfer, handel, rozliczanie i rozliczanie za pośrednictwem sieci typu każdy z każdym.
NEO korzysta z umów elektronicznych do prowadzenia zapisów transferów zasobów cyfrowych. W NEO cyfrowe żetony generowane przez kontrakty elektroniczne funkcjonują jako ogólne dane bazowe, które można wykorzystać do rejestrowania tytułów i aktywów, takich jak akcje, wierzytelności, papiery wartościowe, umowy finansowe, punkty kredytowe, weksle i waluty i mogą być stosowane w odniesieniu do kapitału własnego crowdfunding , handel akcjami, plany własności pracowników, finansowanie peer-to-peer, programy lojalnościowe, fundusze private equity, finansowanie łańcuchem dostaw itp.
Neo określa się jako inteligentną ekonomię która ma stworzyć podwaliny pod lepszy świat. Stworzone w 2014 roku pod pierwotną nazwą Antshares jest pierwszym w dziejach chińskim projektem opartym na blockchainie z otwartym źródłem. Celem kryptowaluty jest wymyślenie i określenie na nowo sposób w jaki odbywa się handel. Neo jest pomostem pomiędzy klasyczną a inteligentną ekonomią…”
Czytaj więcej na: BITHUB.PL

NEO 2018

Sprawdź jakie są prognozy dla NEO na COINCHECKUP.COM


 

 

3. CARDANO (ADA)
„Cardano to technologia zaprojektowana w celu zbudowania nowej, zdecentralizowanej gospodarki oraz demokratyzacji finansów gospodarek wschodzących. W zamyśle, platforma ma umożliwić tworzenie zdecentralizowanych aplikacji i umów w sposób tani i bezpieczny. Jest ona budowana w warstwach co sprawia, że cały ekosystem jest łatwy w utrzymaniu i podatny na zmiany – soft forki.
Kluczową cechą Cardano ma być balans pomiędzy potrzebami użytkowników oraz wymaganiami ciał regulujących rynki finansowe w poszczególnych państwach. Wizja twórców zakłada, że opracowywana przez nich technologia zapewni anonimowy, powszechny oraz przede wszystkim uczciwy dostęp do usług finansowych.”…
Czytaj więcej na: COMPARIC.PL

Cardano ADA 2018

Sprawdź jakie są prognozy dla CARDANO na COINCHECKUP.COM


 

 

4. NEW ECONOMY MOVEMENT NEM (XEM)
„NEM ogłoszono na forum bitcointalk.org przez UtopianFuture, który inspirował się walutą Nxt. Projekt zaczął działać 31 Marca 2015, chociaż testy trwały już od czerwca 2014. Program został napisany od podstaw w Java i Javascript – nie mamy tu do czynienia z kopiowanym kodem Bitcoina tak jak np w Dogecoin.
W NEM nie mamy do czynienia z wykopywaniem bloków lecz ich zbieraniem (harvesting).
Mało tego, zbieranie może być lokalne (local harvesting) lub delegowane (delegated harvesting), wyłącznie przez konta usankcjonowane z odpowiednią ilością XEM.”…
Czytaj więcej na: BITHUB.PL

NEM XEM 2018

Sprawdź jakie są prognozy dla NEM na COINCHECKUP.COM


 

 

5. STELLAR LUMEN (XLM)
„…to otwarta, rozproszona infrastruktura płatnicza. Jest to technologia, która łączy ludzi, systemy płatności i banki, z naciskiem na rynki rozwijające się. Pozwala to na szybkie i niezawodne przeprowadzanie transakcji wielo-walutowych i aktywów za ułamki dolara dzięki tokenom o nazwie Lumens (XLM).”…
Czytaj więcej na: COMPARIC.PL

Stellar Lumen XLM 2018

Sprawdź jakie są prognozy dla XLM na COINCHECKUP.COMZ ciekawostek:
gdy zakładałem cryptofolio, to saldo równało się 1000$ (tyle tam wpompowałem w grudniu 2017).

Teraz wygląda to tak:

Cryptofolio - 11 01 2018


No, zobaczymy jak to się wszystko wyświetli za około 12cie miesięcy.
Jakkolwiek by się to nie skończyło, to z pewnością dowiesz się o tym z tego bloga. O ile go zasubskrybujesz…

Jeśli chcesz się ze mną skontaktować, to pisz na mój profil FUTURENET.
Jak nie masz tam jeszcze konta, to załóż. To nie boli. A być może pomoże (na poszerzenie wiedzy, finansów i znajomości)…

-Y-


 

A skąd ja „taki mądry”?
A między innymi stąd, od tego Pana:

Polecam!

-Y-

 

 

 

Reklamy